Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Публічні фінанси > Національний форум «Наші гроші в політиці: версія 2.0»

Національний форум «Наші гроші в політиці: версія 2.0»

Запрошуємо вас взяти участь у форумі «Наші гроші в політиці: версія 2.0», який відбудеться 16 листопада 2016 року з 10.00 до 19.00 в готелі «Київ», за адресою: вул. Грушевського 26/1.

8 жовтня 2015 року парламент прийняв Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання і протидії політичній корупції». Документ запроваджує заходи, які повинні сприяти зменшенню ризиків політичної корупції у сфері фінансування політичних партій та передвиборної агітації.

Під час форуму керівництво НАЗК та ЦВК, депутати Верховної Ради, міжнародні дипломати, представники політичних партій та експерти обговорять виклики, з якими стикнулися політичні партії  та органи влади під час реалізації норм Закону.

Спікери:

Крім того, участь у дискусії візьмуть також представники ОВК, Рахункової палати, а також різних політичних партій.

Модератор форуму – Анна Безулик

Акредитація представників ЗМІ за посиланням, або за телефоном 096 1197337

діє до 22:00 15 листопада 2016 року

З повною програмою форуму можна українською та англійською.

Форум організовано Національним демократичним інститутом міжнародних відносин і Міжнародною фундацією виборчих систем за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку, Міністерства міжнародних справ Канади та уряду Великої Британії, Європейського Союзу в партнерстві з Центром політичних студій та аналітики «Ейдос», Центром політико-правових реформ, Центром UA, Громадським рухом «Чесно», Інститутом «Республіка», ВГО «Комітет виборців України», Громадянською мережею ОПОРА та Реанімаційним Пакетом Реформ.