Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Антикорупційна реформа > Форум: “Міжнародний день боротьби з корупцією в Україні 2016”

Форум: “Міжнародний день боротьби з корупцією в Україні 2016”

Запрошуємо Вас взяти участь у Форумі «Міжнародний день боротьби з корупцією в Україні 2016», який відбудеться 9 грудня 2016 року з 14:00 до 20:00 у Клубі Кабінету Міністрів, за адресою: вул. Інститутська, 7.

9 грудня світ відзначає Міжнародний день боротьби з корупцією. За даними дослідження  Міжнародної організації з боротьби з корупцією Transparency International, – «Барометр Світової Корупції» –  Україна, Вірменія, Боснія і Герцеговина, Литва, Молдова, Росія і Сербія є найбільш корумпованими країнами в Європі і Центральній Азії. Водночас, запит українського суспільства на боротьбу з корупцією – один із найвищих.

Як триває антикорупційна реформа в Україні? Чого і кому вже вдалося досягти в боротьбі з хабарництвом? Хто і що заважає рухатися вперед? Що робити, щоби Україна більше не потрапляла в корупційні антирейтинги? Щоб обговорити всі ці питання, ми збираємо разом урядовців, міжнародних дипломатів, керівників найавторитетніших антикорупційних організацій, експертів, активістів та журналістів.

Програма Форуму передбачає:

– обговорення підсумків та пріоритетів антикорупційної реформи (виступи пердставників влади та громадськості);
– презентація історій успіху в боротьбі з корупцією в регіонах;
– нагородження антикорупційними преміями від родин героїв Небесної Сотні та TI Ukraine,
– спільне визначення антикорупційних quick-wins (командна робота).

Спікери:

Наша мета – стимулювати антикорупційну діяльність на всіх рівнях – від уряду до маленьких ініціатив в кожному регіоні, показати, що боротьба з корупцією – це можливо, модно, і необхідно.

Організатори Форуму: Громадянська Платформа Нова Країна, Реанімаційний Пакет Реформ, cпільна урядово-громадська ініціатива “Разом проти корупції”, аналітична платформа YouControl, Міжнародна організація розвитку права(IDLO), рух “Чесно”, центр AXIOS.

Для участі в Форумі просимо зареєструватися за посиланням до 6 грудня 2016 року

Контакти для акредитації ЗМІ: 066-488-52-25,
Анастасія Борема,
менеджер з комунікацій ГП Нова Країна