Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Антикорупційна реформа > Форум «Місцеві вибори 2020: доброчесність на порядку денному!»

Форум «Місцеві вибори 2020: доброчесність на порядку денному!»

Місцеві вибори вже не за горами. Які інструменти допоможуть провести вибори чесно і прозоро? Які результати впровадження антикорупційного Законодавства на місцевому рівні? Як діджиталізація впливає на підвищення ефективності міських рад? Ці та інші питання будемо обговорювати на форумі «Місцеві вибори 2020: доброчесність на порядку денному!».

Час: 22 жовтня 2019 року о 10.30 – 14:00
Місце проведення буде повідомлено відібраним учасникам.

Запрошуємо громадськість взяти участь у форумі «Місцеві вибори 2020: доброчесність на порядку денному».

Програма за посиланням.

На Форумі будемо обговорювати наступні теми:
– заходи щодо підвищення доброчесності на місцевому рівні, а саме: впровадження практик належного урядування, залучення громадян до процесу прийняття рішень, підвищення прозорості та підзвітності влади та їх відображення в політичних програмах провідних партій.

– проблеми імплементації антикорупційного законодавства на місцевому рівні, заходи по превенції корупції, вплив законодавчих новацій на використання публічних фінансів на місцевому рівні, впровадження політики цифровізації та діджиталізації та їх вплив на підвищення ефективності місцевого самоврядування.

– новації закону про приватизацію державного і комунального майна та вплив на ефективність використання ресурсів на місцевому рівні, а також – про професіоналізацію державних закупівель.

Серед спікерів заходу:
Роман Лозинський, народний депутат України від партії «Голос»
Лілія Лахтіонова, керівник департаменту закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі
Олексій Соболев, директор ДП «Прозоро Продажі»
Oleksandr Komareus, директор ДП «Відкриті публічні фінанси»
Serhii Karelin, програма EGAP в Україні

Реєстрація на захід за посиланням.

Акредитація ЗМІ за посиланням.

За детальнішою інформацією просимо звертатися за телефоном:
0989874987 (Володимир), e-mail: vtarnay@gmail.com

Форум відбудеться в рамках Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) – найбільшої програми підтримки України з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Програма фінансується ЄС та спів-фінансується і впроваджується Данською агенцією з міжнародного розвитку (DANIDA).