Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Економічний розвиток > Форум “LIFE AFTER: Ключові аспекти запуску ринку землі в Україні”

Форум “LIFE AFTER: Ключові аспекти запуску ринку землі в Україні”

30 жовтня 2019 року EasyBusiness та Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ проведуть Форум “LIFE AFTER: Ключові аспекти запуску ринку землі в Україні”, де політики, ключові гравці ринку та громадські експерти обговорять ситуацію навколо відкриття ринку землі та його перспективи.  

Після зміни політичного керівництва країни тема відміни мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення надзвичайно актуальна. Президент України, прем’єр-міністр України та представники ключових політичних партій, що пройшли до парламенту, неодноразово наголошували на важливості «земельного питання» та необхідності його швидкого вирішення.

До участі у Форумі запрошено представників Кабінету Міністрів України, Верховної Ради, бізнесу, землевласників та громадянського суспільства. 

Учасники Форуму долучаться до дискусії про особливості запуску ринку землі, зможуть особисто поспілкуватися зі спікерами під час кава-брейків та переглянути короткометражний документальний фільм EasyBusiness “Земля”.

Спікери:

Модератори:

Що? Форум “Life after: Ключові аспекти запуску ринку землі в Україні”

Де? Леонардо хол, вул. Богдана Хмельницького 17/52

Коли? 30 жовтня, 16:00. Початок реєстрації о 15:30.

Щоб взяти участь у заході, реєструйтеся за лінком http://bit.ly/2MZotnD до 29 жовтня, 16:00. Акредитація ЗМІ здійснюється за цим же посиланням до 29 жовтня, 19:00. 

Захід проводиться українською мовою.

Контактні особи: 

Медіапартнер Форуму – LIGA.net.

Програма форуму 

Форум проводиться EasyBusiness в рамках проекту “Адвокація земельної реформи та створення вільного ринку землі в Україні шляхом зміни громадської думки та збільшення політичної волі”, який фінансується програмою Матра від Міністерства закордонних справ Нідерландів. Підтримка в організації та проведенні надається Коаліцією РПР в рамках програми з інституційної розбудови Центру демократії та верховенства права, що здійснюється за фінансової підтримки Швеції.