Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Форум “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами” (Ужгород)

Форум “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами” (Ужгород)

27 січня Центр політико-правових реформ запрошує  до дискусії про конституційні зміни та конституційний процес в України в Рівному під час публічного форуму «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами».

Мета форуму – сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами про конституційний процес в Україні. Серед головних завдань – підвищення обізнаності громадян з конституційною реформою та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, обраними особами та експертним середовищем.

Чекаємо на активних громадян громадян, представників місцевих осередків політичних партій, народних депутатів України та депутатів місцевих рад, громадських активістів, експертів, журналістів із Закарпатської, Львівської,  Івано-Франківської, Чернівецької областей.

Реєстрація для представників громадськості за посиланнямреєстрація для представників політичних партій за посиланням.

Акредитація для ЗМІ.

Організатори надішлють лист з деталями заходу для підтвердження вашої участі.

Організатори не покривають витрати на проживання.

Є можливість відшкодування проїзду представниках з сусідніх областей, проте це питання найкраще з’ясувати напряму з організаторами.

Нагадаємо, у листопаді-грудні 2019 року публічні форуми відбулися у ​Львові, Житомирі, Черкасах, Запоріжжі, Києві. ​До обговорення конституційного процесу долучилося щонайменше 400 учасників, серед яких місцеві активісти, експерти, науковці, лідери і активісти громадських організацій, політичних партій, молодіжних організацій, народні депутати України, депутати місцевих рад, вчителі, журналісти. Під час дискусій учасники запропонували своє бачення конституційного процесу та рекомендації щодо внесення змін до Конституції України, на основі яких громадськими організаціями буде розроблено спільний документ за результатами форумів. Для ознайомлення з форумами рекомендуємо переглянути​ коротке відео.