Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Форум “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами” (Краматорськ)

Форум “Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами” (Краматорськ)

17 лютого запрошуємо до дискусії про конституційні зміни та конституційний процес під час публічного форуму «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами», який відбудеться в Краматорську.

Мета нашого форуму – сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами про конституційний процес в Україні. Серед головних завдань – підвищення обізнаності громадян з конституційною реформою та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, обраними особами та експертним середовищем.

Чекаємо на активних громадян, представників місцевих осередків політичних партій, народних депутатів України та депутатів місцевих рад, громадських активістів, експертів, журналістів з Краматорська, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Луганської областей .

Реєстрація для представників громадськості за посиланнямреєстрація для представників політичних партій за посиланням.

Акредитація для ЗМІ.

Організатори надішлють лист з деталями заходу для підтвердження вашої участі.

Організатори не покривають витрати на проживання.

Є можливість відшкодування проїзду представникам з сусідніх областей, проте це питання найкраще з’ясувати напряму з організаторами.

Контактна особа: Мар’яна Добоні, 066-335-82-83, doboni@pravo.org.ua