Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Форум «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами» (Харків)

Форум «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами» (Харків)

10 лютого запрошуємо до дискусії про конституційні зміни та конституційний процес під час публічного форуму «Конституційний процес в Україні: відкритий діалог з громадянами», який відбудеться в Харкові.

Мета нашого форуму – сприяння відкритому інклюзивному діалогу з громадянами про конституційний процес в Україні. Серед головних завдань – підвищення обізнаності громадян з конституційною реформою та побудова діалогу між громадянами, політичними партіями, обраними особами та експертним середовищем.

Чекаємо на активних громадян, представників місцевих осередків політичних партій, народних депутатів України та депутатів місцевих рад, громадських активістів, експертів, журналістів з Харкова, Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської та Чернігівської областей.

Реєстрація для представників громадськості за посиланням, реєстрація для представників політичних партій за посиланням.

Акредитація для ЗМІ.

Організатори надішлють лист з деталями заходу для підтвердження вашої участі.

Організатори не покривають витрати на проживання.

Є можливість відшкодування проїзду представникам з сусідніх областей, проте це питання найкраще з’ясувати напряму з організаторами.

Нагадаємо, у листопаді 2019 – січні 2020 року публічні форуми відбулися у Львові, Житомирі, Черкасах, Запоріжжі, Києві, Рівному, Ужгороді, Одесі. До обговорення конституційного процесу долучилося понад 600 учасників, серед яких місцеві активісти, експерти, науковці, лідери і активісти громадських організацій, політичних партій, молодіжних організацій, народні депутати України, депутати місцевих рад, вчителі, журналісти. Під час дискусій учасники запропонували своє бачення конституційного процесу та рекомендації щодо внесення змін до Конституції України, на основі яких громадськими організаціями буде розроблено спільний документ. Більше про форуми в короткому відео.