Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Форум “Громадська асамблея: SMARTреформи”

Форум “Громадська асамблея: SMARTреформи”

1 грудня в Києві Реанімаційний Пакет Реформ організовує всеукраїнський форум “Громадська асамблея: SMARTреформи”.

За три з половиною роки існування коаліція громадських організацій Реанімаційний Пакет Реформ та її ГО-члени долучилися до розробки та імплементації багатьох змін у країні. Втім, часто ухвалені на найвищому рівні рішення та закони наштовхуються на спротив та блокування у регіонах, і  небажання місцевої влади впроваджувати реформи. Погіршують ситуацію і відірваність загальнонаціонального політичного та реформаторського порядку денного громадськості від регіонального.

Саме тому вже майже рік Реанімаційний Пакет Реформ сприяє розбудові мережі регіональних коаліцій громадських організацій та експертів, які є драйверами системних змін на місцях.

1 грудня – визначна дата для незалежності України. В цей день Реанімаційний Пакет Реформ мобілізує найактивніших громадських діячів з усієї країни, місцеві коаліції неурядових організацій, міжнародних партнерів, лідерів думок та журналістів для творення Всеукраїнського плану дій.

У фокусі уваги учасників “Громадської асамблеї”: децентралізація, освіта, суспільне мовлення, судова реформа, антикорупційна реформа, енергоефективність, екологія, медицина, виборча реформа, публічні закупівлі, відкриті дані та електронне врядування.

Учасники форуму спробують об’єднати загальнонаціональний та регіональний реформаторський порядок денний та спільно напрацюють механізми роботи і досягнення цілей на найближчі роки.

Учасники форуму:

Для участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням

Місце проведення заходу повідомимо підтвердженим учасникам.

Всі, хто не зможе потрапити на форум, матимуть можливість дивитися трансляцію наживо на сторінці РПР у Facebook

Додаткова інформація:

Іван Омелян, 0 (98) 376 58 83

Ірина Соломко, 0 (95) 646 71 73

Програма форуму доступна ТУТ