Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Фестиваль думок 2021

Фестиваль думок 2021

Восток SOS розпочинає збір тем для п’ятого ювілейного Фестивалю думок. Цьогоріч він відбудеться з 30 серпня по 3 вересня у форматі онлайн, а вже 4-5 вересня він відбудеться наживо у Сєвєродонецьку!

Не дайте собі пропустити традиційний інтелектуальний фестиваль сходу України! Додавайте дати в свої календарі та пропонуйте теми, котрі, на вашу думку, обов’язково варто обговорити. Зробити це можна тут – https://forms.gle/6PkKQGV4o7PSJCN16.

Жителі Сєвєродонецька та Луганської області загалом, друзі, партнери та колеги Восток SOS з України та закордону, ви всі можете пропонувати теми та творити Фестиваль думок разом з нами. Чекаємо ваших ідей!

Якщо ви вже знаєте, що точно долучитеся до нас на Фестивалі або ж боїтеся пропустити анонси – тоді вам сюди. Реєструйтеся і ми розказуватимемо вам про всі наші плани та оновлення – https://forms.gle/GyPneQZ9v4EYQpTu8

Що таке Фестиваль думок?

Це безпечний та комфортний простір, у якому громада може обговорити актуальні проблеми та питання з владою, повноважними особами, лідерами думок, однодумцями, і найголовніше – спільно знайти рішення.У фестивалі будуть експерти(ки) і модератори(ки) з різних міст України та країн Європи. Кожен та кожна з вас можуть самі взяти участь в обговоренні, або послухати інших. Цьогоріч Фестиваль відбудеться вже вп’яте. Як все було раніше можна побачити тут https://bit.ly/3yoW94U

Стежити за усіма новинами фестивалю можна на сторінках у соцмережах:

Facebook: https://www.facebook.com/opinionfestival

Instagram: https://www.instagram.com/opinionfestival

Фестиваль відбувається завдяки спільним зусиллям Благодійного фонду «Восток SOS», естонської організації MTÜ Mondo та Estonian Ministry of Foreign Affairs / Välisministeerium.Ми відкриті і до нових партнерств.

Контакти для зв’язку:

Юлія Красільникова, krasilnykova@vostok-sos.org, (096) 596 5786

Юлія Кішенко, julia.kishenko@vostok-sos.org, (099) 078 4666

Настя Горпінченко, комунікаційна менеджерка https://t.me/n_gorpinchenko, (066) 312 1834