Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Електронна демократія в Україні — дорожня карта для цілі — Україна в ТОП-20

Електронна демократія в Україні — дорожня карта для цілі — Україна в ТОП-20

18 лютого о 16:00 у Комітеті цифрової трансформації Верховної Ради відбудуться слухання на тему: «Електронна демократія в Україні — дорожня карта для цілі — Україна в ТОП-20».
Мета слухань — напрацювання скоординованого плану заходів серед органів влади, громадського сектору й зацікавлених сторін для забезпечення розвитку інструментів е-демократії.
За даними Індексу електронної участі ООН, у 2020 році Україна посіла 46-те місце серед 193 держав-учасниць, піднявшись на 29 позицій у порівнянні з минулорічними результатами. Зважаючи на важливість розвитку е-демократії для успіху держави, в 2022 році Україна прагне увійти до ТОП-20 країн рейтингу.
Ця стратегічна ціль потребує добре спланованої та скоординованої роботи як на національному, так і на місцевому рівні з залученням усіх партнерів, які мають експертизу в питаннях е-демократії.
До заходу долучаться представники Мінцифри, Комітету цифрової трансформації та інших комітетів Верховної Ради, Мінрегіону, Мінреінтеграції, Київської міської ради, Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ, Центру розвитку інновацій, аналітичних неурядових громадських організацій, ІТ-асоціацій, міжнародних партнерів України та їх профільних проєктів, інших зацікавлених сторін.
Онлайн-трансляція буде доступна на сторінці Комітету у Facebookwww.facebook.com/KomitetTsyfrovoiTransformatsii