Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Судова реформа > Як притягнути до відповідальності воєнних злочинців та корупціонерів: міжнародний досвід та можливі рішення для України

Як притягнути до відповідальності воєнних злочинців та корупціонерів: міжнародний досвід та можливі рішення для України

4 березня з 10:00 до 14:00 в Radisson Blu Hotel, за адресою: Ярославів Вал, 22, відбудеться круглий стіл “Зміцнення довіри до правосуддя у справах про корупційні злочини, воєнні злочини і злочини проти людяності через залучення міжнародних суддів, обвинувачів і слідчих: іноземний досвід і українські потреби”, ініціаторами якого є Міжнародний фонд “Відродження”, Реанімаційний Пакет Реформ, Платформа “Правозахисний порядок денний” та Правова Ініціатива Відкритого Суспільства.

Україна створила Національне антикорупційне бюро і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, але що буде з їхніми справами після передання до суду, якому довіряють лише 8% населення? Що буде зі справою MH17, яку розслідувала міжнародна команда, але створення міжнародного трибуналу для її розгляду заблоковане Росією? Як заручитися довірою суспільства і міжнародної спільноти у вирішенні найгучніших кримінальних справ – щодо злочинів корупції, воєнних злочинів і злочинів проти людяності? Який суд і за яких умов матиме підтримку? Як подібні проблеми вирішували країни, де була криза недовіри до правосуддя?

Спікери:

До участі у заході також запрошені українські експерти з питань протидії корупції, судівництва і прав людини, представники громадянського суспільства, народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Міністерства юстиції України, прокуратури, Національного антикорупційного бюро України, Служби безпеки України, дипломатичних представництв іноземних держав та міжнародних організацій.

Початок реєстрації – о 9:30.

Просимо підтвердити Вашу зацікавленість взяти участь у цьому заході до 17.00 год. 26 лютого 2016 року, заповнивши форму https://goo.gl/HDAg7P. Кількість місць обмежена! Запрошення буде надіслано першим сорока особам, які заповнили форму.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Вікторія Ободовська – 097-941-11-09;
Тетяна Кириленко – 050 97 93 596.