Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Конституційна реформа > Експерти, урядовці та народні депутати обговорять парламентський порядок денний децентралізації

Експерти, урядовці та народні депутати обговорять парламентський порядок денний децентралізації

30 червня (четвер) 2016 року о 11:00 в рамках інформаційного партнерства сайту LB.ua та Реанімаційного Пакету Реформ в прес-центрі Інституту Горшеніна відбудеться круглий стіл на тему: «Парламентський порядок денний децентралізації».

Реформа місцевого самоврядування продовжує залишатися на порядку денному уряду, парламенту, ЗМІ та громадянського суспільства. Протягом останніх років вдалося створити базову правову рамку для проведення реформи місцевого самоврядування.

Проте на сьогодні існують ряд проблем та законодавчих бар’єрів, які не дозволяють продовжити реформу. А зміни до Конституції України у частині децентралізації, які були гарантією незворотності реформи, відкладені. Саме тому, зараз провідну роль у проведенні реформ в Україні повинна відіграти Верховна Рада.

У зв’язку з цим, під час круглого столу експерти, народні депутати та представники уряду обговорять актуальний парламентський порядок денний децентралізації, визначать пріоритетні законопроекти, які необхідно розглянути для проведення реформи.

Питання до обговорення:

Спікери:

Модератор:

Захід розпочнеться 30 червня об 11:00 з реєстрації учасників, місце проведення – прес-центр Інституту Горшеніна, м. Київ, вул. Мала Житомирська, 18б.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Іван Лукеря, 096 855 81 80