Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Судова реформа > Експерти РПР і активісти Автомайдану покажуть, хто ховає золотий унітаз Януковича

Експерти РПР і активісти Автомайдану покажуть, хто ховає золотий унітаз Януковича

Шановні журналісти, запрошуємо вас на акцію Реанімаційного Пакету Реформ та Автомайдану, яка відбудеться 9 червня о 9:45 біля будівлі Вищого адміністративного суду України (вул. Московська, 8).

Зміст акції: Учасники покажуть журналістам, де насправді захований символ влади президента-втікача Віктора Януковича – золотий унітаз. Його ховає під своєю мантією голова суду, який був призначений на посаду ще за часів президентства Януковича.

Учасники акції публічно викриють суддю і покажуть цей золотий унітаз.

Акція відбудеться під будівлею Вищого адміністративного суду, бо саме там 9 червня об 11:00 розглядатиметься скарга судді-викривача Сергія Бондаренка на рішення зборів суддів щодо перепризначення на третій термін голови Черкаського апеляційного суду Бабенка В. М., який вперше посів цю посаду за часів Януковича.

Довідка: Питання оновлення суддівського корпусу, зокрема переобрання голів суддів – одне з ключових для успішного проведення судової реформи. Нагадаємо, закон Про відновлення права на справедливий суд, прийнятий ще після Євромайдану, був націлений на зменшення строків перебування на посаді голів судів та, відповідно, активну ротацію “суддівських царьків”. Проте, суди витлумачили його на свою користь, що дозволило багатьом одіозним суддям, таким як голова Апеляційного суду Черкаської області ВТРЕТЄ ПОСПІЛЬ стати головою суду. Суддя Сергій Бондаренко оскаржує це рішення.

Якщо ВАСУ не визнає обрання Бабенка незаконним, то усі голови часів Януковича зможуть залишитися на своїх посадах ще на шість років.

Спікери:

Додаткова інформація:
Інна Неродик
, PR-менеджер РПР
096 1197337