Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Податкова та бюджетна реформа > Експертний круглий стіл “Модифікація податку на нерухоме майно в Україні”

Експертний круглий стіл “Модифікація податку на нерухоме майно в Україні”

Запрошуємо експертів взяти участь в обговоренні на тему: “реформи податку на нерухоме майно в контексті ліберальної антикорупційної фіскально-відповідальної податкової реформи”. Круглий стіл відбудеться  02 серпня 2016 р. о 16:00 в офісі РПР за адресою вул. Ольгинська 6, 2 поверх.

Податки на майно існують практично в усіх країнах, в тому числі і в Україні – у формі податків на нерухоме майно (стаття 266 ПКУ), комерційну нерухомість (стаття 266 ПКУ) та плати за землю (стаття 270 ПКУ) і аналогічного їй за змістом фіксованого сільськогосподарського податку (4 група спрощеної системи оподаткування). Але застосовані у нас способи обрахунку податкових зобов’язань та адміністрування цих податків є недосконалими, і не забезпечують ані справедливості, ані захисту від корупційних та інших зловживань, ані суттєвих надходжень (останні складають менше 1% ВВП). Відтак, податки на майно потребують удосконалення.

Організатори: Центр економічної стратегії, Інститут соціально-економічної трансформації, Інститут економічних досліджень та політичних консультацій, CASE-Ukraine, Палата податкових консультантів, Інститут ліберальної економіки.

За підтримки: Реанімаційного Пакету Реформ, Київської Школи Економіки, Коаліції за ліберальну податкову реформу.

Питання до обговорення:

  1. Передумови переходу до нової моделі оподаткування майна.
  2. Презентація висновків дослідження та пропозиції до нової моделі оподаткування майна:
  1. Перехідний період для впровадження прозорого механізму оподаткування майна

Запрошені учасники:

З питань реєстрації:
Олег Гетман – mr.oleg
333@gmail.com