Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Конституційна реформа > Експертне обговорення “Забезпечення незалежності Конституційного Суду України: необхідні кроки”

Експертне обговорення “Забезпечення незалежності Конституційного Суду України: необхідні кроки”

18 березня 2019 року Центр політико-правових реформ спільно з Реанімаційним Пакетом Реформ проведе експертне обговорення “Забезпечення незалежності Конституційного Суду України: необхідні кроки”.

Обговорення зосередиться навколо таких питань:

1) внесення змін до Закону України “Про Конституційний Суд України”, які на законодавчому рівні врегулюють проведення конкурсного відбору суддів КСУ в такий спосіб, щоб забезпечити відповідність майбутніх суддів двом новим критеріям – високі моральні якості та визнаний рівень компетенції в галузі права;

2) необхідність скасування ст. 208-4 Регламенту Верховної Ради України, яка політизує відбір кандидатів на посаду судді КСУ Парламентом.

До участі в заході запрошені народні депутати України, науковці, експерти у сфері конституціоналізму. Зокрема, у дискусії візьмуть участь:

Модератор заходу – Юлія Кириченко, член правління Центру політико-правових реформ, співголова Ради Реанімаційного пакету реформ.

Обговорення відбудеться 18 березня 2019 року, з 10:00 до 12:00, за адресою: Київський прес-клуб, вул. Хрещатик, 27-а. Реєстрація почнеться о 9:45.

Для участі в заході, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням.

Додаткова інформація:

Мар’яна Добоні, менеджер з комунікації Центру політико-правових реформ, 066-35-82-83, doboni@pravo.org.ua

Захід організовує Центр політико-правових реформ у межах проекту “Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади” за підтримки Європейського Союзу, у співпраці з Реанімаційним Пакетом Реформ в рамках програми з інституційної розбудови Центру демократії та верховенства права, що здійснюється за фінансової підтримки Швеції.