Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Експертне обговорення “Запровадження відсоткової філантропії в Україні”

Експертне обговорення “Запровадження відсоткової філантропії в Україні”

23 січня 2020 Центр демократії та верховенства права проведе експертне обговорення щодо необхідності запровадження відсоткової філантропії в Україні.

Захід відбудеться  з 10:00 до 12:00 у Panorama Conference Hall в Сityhotel, за адресою: вул.Б.Хмельницького 56А, місто Київ.

Метою обговорення є напрацювання єдиної позиції громадських організацій, благодійних фондів та інших неприбуткових організацій щодо інструменту відсоткової філантропії та його реалізації в Україні.

Відсоткова філантропія – це механізм фінансової підтримки неприбуткових організацій, що полягає в наданні громадянам права на власний розсуд розпоряджатися на користь обраних ними неприбуткових організацій, законодавчо визначеним відсотком сплаченого громадянами податку з доходу.

Під час обговорення будуть розглянуті наступні питання: 

До участі у експертному обговоренні запрошуються представники громадських та міжнародних організацій, благодійних фондів, а також інші експерти та фахівці у галузі оподаткування та благодійності, що зацікавлені у адвокації процесу запровадження інструмента відсоткової філантропії в Україні.

Для участі в експертному обговоренні необхідно заповнити форму: https://forms.gle/mZUayNNTZtSw82XR8 до 20 січня. Підтвердження участі буде надіслано на вказану електронну скриньку. Кількість місць обмежена.

У випадку виникнення питань – пишіть на пошту менеджеру проектів ЦЕДЕМ Валерії Дідик v.didyk@cedem.org.ua