Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа органів правопорядку > Експертне обговорення щодо переслідувань активістів, журналістів та правозахисників

Експертне обговорення щодо переслідувань активістів, журналістів та правозахисників

Запрошуємо долучитися 9 жовтня о 18:30 до експертного обговорення ситуації в Україні щодо переслідувань активістів, журналістів та правозахисників. Підведемо перші підсумки моніторингу випадків тиску за 2019 рік,  поговоримо чого можна чекати в 2020 та разом протестуємо інструменти для самозахисту активістів.

У рамках нашого проекту «Посилення системи захисту активістів», на основі результатів діяльності регіональних моніторів, ми  створили інтерактивну мапу тиску на представників громадянського суспільства. Також розробили низку інструментів, які допомагатимуть громадським активістам в питаннях безпеки.  Адже активісти мають бути захищені.

Онлайн-додаток «Гаряча кнопка». Один натиск кнопки на смартфоні і додаток надсилає геолокацію вибраним довіреним контактам, зберігає фото- та відеоматеріали, зроблені за допомогою додатку, на захищений сервер.

Чат-бот в Телеграмі Activist’s advisor. Відтепер отримувати важливі лайфхаки як підвищити власний рівень безпеки стало ще легше. Адже чат-бот надає короткі чіткі відповіді як діяти активісту коли йому загрожує небезпека і як реагувати на погрози.

Онлайн-курс “Громадський активізм: без пошкоджень та проваджень”. Провідні експерти розкажуть про: основи цифрової безпеки, правила спілкування з поліцейським, що робити якщо звинувачують в адміністративному чи кримінальному правопорушенні, як міжнародне право захищає активістів, як організувати та провести акцію та як надати домедичну допомогу.

Коли: 09 жовтня, середа, 18:30-19:30

Де: Центр Громадянських Свобод (м. Київ, вул. Басейна, 9Г, офіс 25)

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном: 0507058672,Марія

ВАЖЛИВО: Прохання повідомити про свою участь до 17.00 8-го жовтня на емейл Асоціації УМДПЛ: umdpl.association@gmail.com

Захід організований Асоціацією УМДПЛ та ГО”ЗахисТИ”.

Приміщення люб’язно надане Центром Громадянських Свобод.