Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа публічної адміністрації > Експертна дискусія: «Уряд, якому довіряють. Як побудувати ефективний уряд в Україні?»

Експертна дискусія: «Уряд, якому довіряють. Як побудувати ефективний уряд в Україні?»

15 серпня о 13:00 за адресою вул. Хрещатик, 14 (гранд хол «Хрещатик») відбудеться експертна дискусія «Уряд, якому довіряють. Як побудувати ефективний уряд в Україні?».

Мета заходу– обговорити ключові підходи до формування нового та ефективного уряду в контексті міжнародного досвіду та викликів, що стоять перед Україною.

Під час експертної дискусії учасники будуть обговорювати наступні питання:

Учасники дискусії: представники Офісу Президента, Представництва ЄС в Україні, новообрані народні депутати та представники політичних партій, державні службовці СКМУ, міністерств та інших ЦОВВ, українські та міжнародні експерти, науковці.

Серед запрошених учасників:

Олексій Гончарук – заступник Керівника Офісу Президента України

Олександр Данилюк – Секретар Ради національної безпеки та оборони України

Верланов Сергій – Голова Державної податкової служби України

Грегор Вірант – екс міністр державного управління Словенії, ключовий експерт проекту ЄС

Для підтвердження вашої участі у заході просимо написати за адресою pinchuk.natalie@gmail.com (Наталія Пінчук) до 18:00 14 серпня.

Захід організовано проектом ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління» EU4PAR спільно з громадською спілкою «Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ», Центром політико-правових реформ, Офісом реформ КМУ.