Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Ефективна‌ ‌протидія‌ ‌дезінформації:‌ ‌міжнародні‌ ‌та‌ ‌українські‌ ‌тенденції (вебінар)

Ефективна‌ ‌протидія‌ ‌дезінформації:‌ ‌міжнародні‌ ‌та‌ ‌українські‌ ‌тенденції (вебінар)

Дезінформація – загроза сучасного світу, яка підриває демократичні принципи, є небезпечною для прав людини, породжує напругу у суспільстві та зневіру в державних процесах. Як швидко розпізнавати дезінформацію та які інструменти використовувати для протидії їй?

ЦЕДЕМ запрошує всіх охочих на вебінар “Ефективна протидія дезінформації: міжнародний та національний досвід на практиці”, під час якого міжнародні експерти з дезінформації та фактчекери поділяться своїм практичним досвідом, світовими трендами та інструментами боротьби з дезінформацією. А українські експерти та фактчекери розкажуть про вітчизняні реалії дезінформації, як розпізнавати та боротися з нею.

Присутні зможуть закріпити отримані знання на практичній частині заходу, де розбиратимемо конкретні кейси виявлення дезінформації та протидії їй.

Спікери/ки вебінару:

Дата: 20 січня 2022

Час: 11:00-13:30

Платформа: Zoom

Модератор‌и‌:‌‌ ‌Ігор‌ ‌Розкладай,‌‌ ‌‌заступник‌ ‌директора‌ ‌та‌ ‌головний‌ ‌експерт‌ ‌з‌ ‌медійного‌ ‌права‌ ЦЕДЕМ,‌‌ ‌Альона‌ ‌Романюк‌, медійна експертка, фактчекерка, блогерка.

Для участі у заході зареєструйтеся за посиланням до 19 січня: https://forms.gle/VQFBrwnekmY5T4yPA

Ця подія стала можливою завдяки підтримці американського народу, що була надана через проєкт USAID “Медійна програма в Україні, який виконується міжнародною організацією Internews.