Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа органів правопорядку > Дисциплінарна відповідальність прокурорів в Україні – круглий стіл

Дисциплінарна відповідальність прокурорів в Україні – круглий стіл

Центр політико-правових реформ запрошує до участі в круглому столі «Дисциплінарна відповідальність прокурорів в Україні».

Під час круглого столу планується представити й обговорити основні висновки та рекомендації звіту про дисциплінарну відповідальність прокурорів, підготовленого групою експертів Центру в межах грантової ініціативи, фінансованої Радою Європи.

До участі в заході запрошені також члени Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, судді Верховного Суду, представники Вищої ради правосуддя, Генеральної прокуратури України, Ради прокурорів України, адвокатської спільноти та профільних громадських організацій, міжнародних експертів.

Круглий стіл відбудеться 29 січня 2019 році з 10:00 до 13:00.  Місце проведення заходу буде повідомлено зареєстрованим учасникам електронною поштою.

Для участі, будь ласка, зареєструйтеся, за посиланням: https://bit.ly/2MmyL0w

Деталі:

Мар’яна Добоні, 066-335-82-83, doboni@pravo.org.ua

Круглий стіл проводиться Центром політико-правових реформ за підтримки Ради Європи та Представництва Європейського Союзу в Україні.