Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Економічний розвиток > Дискусія: “Як подолати популізм та сприяти реалізації реформ в Україні?”

Дискусія: “Як подолати популізм та сприяти реалізації реформ в Україні?”

Центр економічної стратегії (ЦЕС) та Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) організовують 9 листопада у Києві дискусію щодо сприйняття ключових реформ – земельної, пенсійної,  освіти, системи охорони здоров’я та приватизації. Під час обговорення презентуємо результати дослідження “Критичне мислення проти популізму”, ініційованого ЦЕС за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні. Презентація та обговорення спираються на результати загальнонаціонального опитування щодо сприйняття реформ українцями.

Під час зустрічі ми обговоримо такі питання:

До участі у заході запрошуються громадські активісти та експерти. Реєстрація відкрита до 8 листопада, 17:00 і доступна ТУТ.

Участь у заході можлива лише після підтвердження реєстрації.

Коли – 9 листопада, 17:00.

Де – Офіс РПР, м.Київ, вул.Ольгинська, 6, 2 поверх, оф. 21

Орієнтовна програма заходу (*час закінчення і программа може змінюватись)

Довідково:

Нагадуємо, що минулого тижня ЦЕС і РПР провели серію панельних дискусій, де обговорювали з представниками місцевої влади, журналістами та громадськими активістами як перемогти популізм і зробити успішними реформи в Україні. Про вплив стереотипів і популізму на проблему сприйняття реформ говорили в Одесі, Львові та Харкові.

Захід ініційовано у рамках кампанії з протидії найпоширенішим популістським стереотипам у п’яти сферах, які були визначені урядом та міжнародними донорами як пріоритетні: освіта, медицина, земля, пенсійна система, приватизація.

Центр економічної стратегії (ЦЕС) – незалежний центр досліджень державної політики, який було засновано в травні 2015 року. Завдання ЦЕС – підтримка реформ в Україні з метою досягнення стійкого економічного зростання країни. Центр робить внесок у розробку стратегії економічного зростання України, здійснює незалежний аналіз найбільш важливих аспектів державної політики, а також розбудовує громадську підтримку реформ.

Реанімаційний Пакет Реформ (РПР) – найбільша коаліція провідних громадських організацій та експертів України, які об’єдналися заради просування та імплементації реформ в Україні. РПР функціонує як координаційний центр для  80 неурядових організацій та 22 експертних груп, котрі розробляють, просувають і контролюють реалізацію реформ. І кількість учасників платформи постійно зростає.

Методологія. Репрезентативне опитування громадян України проведено в рамках проекту «Критичне мислення проти популізму», ініційованого Центром економічної стратегії за підтримки Посольства Чеської Республіки в Україні. Опитування здійснила компанія GfK Ukraine методом телефонних інтерв’ю та фокус-груп. Проведено 2070 інтерв’ю за ключовими реформами – пенсійною, освітньою, медичною, земельною та приватизації. З метою оптимізації тривалості опитування, кожен респондент оцінював у середньому дві випадково вибрані реформи.  Крім того, в Києві, Харкові, Львові, Лубнах проведено 10 фокус-груп – по дві на кожну з реформ.  Опитування проведено в липні-вересні 2017 року.