Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Антикорупційна реформа > Дискусія від ТІ: #PanamaPapers. Недоброчесність чи норма?

Дискусія від ТІ: #PanamaPapers. Недоброчесність чи норма?

Transparency International Україна запрошує журналістів та усіх зацікавлених на дискусію з приводу “Панамського скандалу”, який нещодавно збурив світове суспільство, в тому числі – українське. Завдяки викриттю інформації про офшори перед представниками влади постали гострі питання, на які ті змушені були відповідати. Причетність українського президента до цієї теми – це було порушення чи ні? Пропонуємо розібратися в цьому разом з кращими світовими експертами, яких запросила Transparency International Україна.

Дискусія відбудеться 19 липня у конференц-залі бізнес-центру “Парус” за адресою Мечнікова, 2 (вхід з боку бульвару Лесі України). Початок о 14.00. Реєстрація учасників о 13:00, вітальна кава.
Захід відбудеться у форматі серії дискусійних панелей.

Для участі реєструйтеся тут: http://bit.ly/29sUZgR

Під час заходу ви дізнаєтесь, що таке офшор, які у нього існують позитивні та негативні сторони, як працює законодавче регулювання щодо офшорних зон в Україні. Також учасники обговорять кейс президента України Петра Порошенка у контексті Panama Papers.

Учасники:

Для представників медіа вхід на прес-конференцію за журналістськими посвідченнями. Захід відбудеться в партнерстві та за підтримки представництва Фонду Фрідріха Науманна в Україні.