Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Національна безпека > Дискусія у Військовому інституті КНУ “Реформа демократичного цивільного контролю в Україні: наступні кроки”

Дискусія у Військовому інституті КНУ “Реформа демократичного цивільного контролю в Україні: наступні кроки”

Як удосконалити демократичний цивільний контроль в Україні? Чому це безпосередньо вплине на рівень безпеки та обороноздатності держави? Як дійсно наблизити Україну до стандартів НАТО завдяки реформі? 10 квітня запрошуємо на презентацію та обговорення аналітичної доповіді щодо реформування демократичного цивільного контролю в Україні. Захід почнеться об 11:00 у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: вул. Михайла Ломоносова, 81 (аудиторія № 315)

Під час заходу експерти Інституту Євро-Атлантичного співробітництва представлять аналіз поточного стану реформи демократичного цивільного контролю, разом із учасниками обговорять актуальну законодавчу базу, переваги й недоліки законопроекту «Про національну безпеку». Також окремі питання дискусії – оборонне планування та повноваження державних органів, соціальні аспекти демократичного цивільного контролю.

Запрошуємо до участі студентів, профільних експертів та науковців, співробітників структурних підрозділів Міністерства оборони України та інших зацікавлених осіб.

Серед доповідачів:

Після доповіді триватиме дискусія з учасниками. По її завершенню відбудеться неформальне спілкування за кавою. Тривалість заходу – близько 3 годин. Для участі в заході необхідно зареєструватися за посиланням: http://bit.ly/2IpZ8iC

Програма заходу доступна за посиланням: https://goo.gl/b3w3pa

Цей захід проводиться в рамках проекту ІЄАС, у результаті якого фахівці запропонують правки до нормативно-правових актів щодо демократичного цивільного контролю. Більше про проект: http://bit.ly/2poAisq

Захід проводиться за підтримки Європейського Союзу і Центру демократії та верховенства права (проект «Посилення коаліції РПР») в рамках виконання проекту «Адвокація реформи цивільного демократичного контролю над Збройними силами України та іншими військовими формуваннями», який впроваджується Інститутом Євро-Атлантичного співробітництва.

Контакти: Антон Писаренко, координатор проектів Інституту Євро-Атлантичного співробітництва, pisarenko@ieac.org.ua, (044) 238 68 43

Підписуйтеся також на наш канал у Telegram, щоб не пропустити актуальні новини та події