Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Другий тур виборів: чого очікувати Україні?

Другий тур виборів: чого очікувати Україні?

9 квітня в Українському кризовому медіа-центрі  відбудеться тристоронній онлайн-круглий стіл Київ-Брюссель-Вашингтон. Спікери спрогнозують результати другого туру президентських виборів та проаналізують перебіг виборчого процесу між першим та другим турами.

У заході візьмуть участь представники Фонду Маршалла Сполучених Штатів (Вашингтон), Мережі друзів України (Вашингтон), Реанімаційного Пакету Реформ (Київ), Світового конгресу українців (Брюссель) та Європейського офісу Фонду Маршалла Сполучених Штатів (Брюссель).

Питання для обговорення:

Що? Тристоронній онлайн-круглий стіл Київ-Брюссель-Вашингтон.

Де? Український кризовий медіа-центр  (Київ, вул. Хрещатик 2).

Коли? 9 квітня, 16:00-18:00.

Спікери:

Модератори:

Захід проводиться англійською мовою із забезпеченням синхронного перекладу на українську.

Для участі у події попередня реєстрація обов’язкова. Просимо реєструватися/акредитуватися до 16:00 8 квітня 2019 за посиланням. Інформація щодо підтвердження участі буде надіслана після реєстрації.

Тристоронній онлайн-круглий стіл проводиться в рамках програми з інституційної розбудови Центру демократії та верховенства права, що здійснюється за фінансової підтримки Швеції. Трансатлантична робоча група з питань виборів та громадянського суспільства в Україні (Transatlantic Task Force on Elections and Civil Society in Ukraine) є спільним проектом Реанімаційного Пакету Реформ, Фонду Маршалла Сполучених Штатів, Фундації США-Україна та Світового конгресу українців, до яких приєдналася низка провідних громадських організацій.