Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Депутати! Працювати!

Депутати! Працювати!

12 липня о 9:30 біля будівлі Верховної Ради відбудеться акція “Депутати! Працювати!” Активісти та експерти РПР вимагатимуть, щоб народні обранці не йшли на канікули, допоки не ухвалять необхідних громадськості законопроектів.

Зміст акції: під парламентом активісти влаштують імпровізовані “депутатські канікули”. Буде облаштований басейн та піщаний пляж, а на шезлонгах під парасолями відпочиватимуть “нардепи”. Під час акції Акула розганятиме “відпочивальників” і, вручивши їм порядок денний, змушуватиме “недоторканних” повернутися до роботи. Тих обранців, які не захочуть повернутися до зали, з’їсть Акула народного гніву.

Довідково: РПР підготував перелік із 56 реформаторських законопроектів, готових до винесення в зал. Їх вкотре можуть відкласти, цього разу – аж до вересня, якщо депутати не продовжать сесію та підуть у відпустку. Зокрема, це закон про прозорість роботи тарифного регулятора, про ринок електроенергії, про право на прослуховування НАБУ, низка законів для розблокування децентралізації, які допоможуть “стати на ноги” об’єднаним громадам та ін.

Спікери:

За додатковою інформацією:
Інна Неродик, 096 119 7337