Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Демократичні реформи для євроінтеграції України: діалог з провідними реформаторами

Демократичні реформи для євроінтеграції України: діалог з провідними реформаторами

Міжнародний інститут демократії та сприяння виборам (International IDEA) запрошує вас на онлайн-захід «Демократичні реформи для інтеграції України в ЄС: діалог з провідними реформаторами» у п’ятницю, 17 червня 2022 року, о 11:00-15:45.

Цей захід збирає реформаторів з українського уряду та громадянського суспільства, щоб обговорити найбільші досягнення України в демократичних реформах і як вони підвищують позицію країни для досягнення статусу кандидата в ЄС. Учасники дискусії обговорять, як уряд і громадянське суспільство мають зберегти демократичний прогрес на тлі широкомасштабної війни, яку розв’язала Росія.

Співорганізаторами є Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ і Міжнародний інститут демократії та сприяння виборам (International IDEA). Захід сфокусовано на реформах у сферах зміцнення парламенту для демократичного законотворчості та публічної підзвітності, децентралізації та ефективного місцевого самоврядування, а також сприяння доброчесності виборів та прозорості у фінансуванні кампанії.

Реєстрація за посиланням

Програма

11:00 – 11:20 – Відкриття

Модератор: Сем ван дер Стаак, Голова Регіональної Європейської Програми Міжнародного Інституту Демократії та Сприяння Виборам (International IDEA)

11:20 – 12:35 – І сесія – Верховна Рада України як інститут демократичної законотворчості та підзвітності

12:40 – 13:55 – Сесія II – Децентралізація та ефективне місцеве самоврядування

12:55 – 13:15 Перерва

14:15 – 14:30 – Сесія III – Сприяння доброчесності та прозорості виборів у політичному фінансуванні

15:30 – 15:40 Підсумкова сесія

Дізнатися більше