Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Антикорупційна реформа > Брифінг представників провідних громадських організацій щодо результатів зустрічі з Президентом

Брифінг представників провідних громадських організацій щодо результатів зустрічі з Президентом

Сьогодні о 14.10-14.30 відбудеться брифінг представників провідних громадських організацій щодо результатів зустрічі з Президентом. 
Місце брифінгу: майданчик перед входом до АП з боку вулиці Лютеранської. 
Зустріч була ініційована Президентом. На ній було обговорити ситуацію щодо закону про е-декларування після заяви Реанімаційного Пакету Реформ.
Контактна особа: Ірина Соломко, керівник комунікаційного напрямку РПР: 095 646 71 73.
Нагадаємо, 23 березня 265 народних депутатів Верховної Ради України, в тому числі члени фракцій коаліції (Блоку Петра Порошенка та Народного Фронту), Радикальної партії Ляшка, а також фракцій сформованих переважно з колишніх регіоналів (Опозиційний блок, Відродження та Воля народу) ухвалили в цілому президентський законопроект  №6172 «Про внесення зміни до статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» включно з правкою народного депутата від «Народного фронту» Тетяни Чорновол, якою зобов’язали кожного учасника акції протесту проти корупції подавати електронні майнові декларації за формою, передбаченою для державних чиновників, а також нести кримінальну відповідальність за їх неподання.

В документі серед кола осіб, на яких поширюється обов’язок електронного декларування, зазначено: «фізичні особи, які … беруть участь, залучаються до здійснення заходів, пов’язаних із запобіганням, протидією корупції».

Крім цього, законом передбачений обов’язок подавати електронні декларації представників громадських організацій, які займаються діяльністю у сфері запобігання і протидії корупції, підприємців, які надають їм послуги.