Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Атака на нові інституції: хто наступний?

Атака на нові інституції: хто наступний?

Обрання нового виконавчого директора Українського культурного фонду (УКФ) перетворилося на фарс. Тиск на минуле керівництво фонду, необізнаність Наглядової Ради щодо завдань та процедур роботи, отримання найбільшої кількості голосів кандидаткою, яка публічно продемонструвала фахову неспроможність – усе це ставить під сумнів будь-яку можливість, що оголошений повторний конкурс відбудеться чесно.

Історію із УКФ потрібно розглядати на рівні із атаками на НАБУ, Національну службу охорони здоров’я, Держкіно та інші незалежні інституції в країні. Цього року відбудуться вибори ще до кількох ключових культурних інституції. Розвиток ситуації із УКФ може вплинути і на долю наступних конкурсів.

Тому культурна спільнота звертається до широкої громадськості. Ми пропонуємо відкрито поговорити про спроби взяти інституцій під контроль, з’ясувати кому це вигідно та як дати по руках силам, що займаються рейдерством.

Запрошуємо представників громадських організацій, волонтерських спільнот, культурних ініціатив, журналістів та всіх небайдужих долучитися до онлайн-обговорення.

Захід відбудеться 6 квітня о 16:30 в онлайн-форматі.

Спікери/рки:

  • Євген Глібовицький, дослідник цінностей, експерт із довгострокових стратегій
  • Ольга Балашова, очільниця ГО «Музей сучасного мистецтва»
  • Андрій Курков, письменник, президент Українського ПЕН
  • Іван Козленко, в.о. генерального директора Національного центру Олександра Довженка
  • Олена Правило, голова ради ГО “Конгрес Активістів Культури”, експертка групи  “Культура” Реанімаційного Пакету Реформ
  • Олександра Матвійчук, правозахисниця, голова правління Центру громадянських свобод                                                      

Модерує онлайн-брифінг Ярослава Кравченко, ведуча, директорка “Дикого театру”.

Лінк для реєстрації: https://cutt.ly/Vcfndix

Захід буде транслюватися на фейсбук-сторінці Центру громадянських свобод.  Посилання на трансляцію ми також надішлемо на пошту, яку ви вкажете при реєстрації. На всяк випадок радимо перевіряти і папку спам.

За додатковими питаннями прохання звертатися на електронну пошту ccl.org.ua@gmail.com або за телефоном +380674494839 (Олександра).