Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Судова реформа > Алея недоброчесних – активісти вимагають не обирати у Вищу раду правосуддя кандидатів із сумнівною репутацією

Алея недоброчесних – активісти вимагають не обирати у Вищу раду правосуддя кандидатів із сумнівною репутацією

У вівторок, 14 березня, під стінами Жовтневого палацу Рух ЧЕСНО спільно з Центром протидії корупції та Автомайданом облаштують “алею недоброчесних” – виставку 15-ти портретів кандидатів у Вищу раду правосуддя, які не мають бути обрані.

Початок акції о 9:30 перед початком З’їзду суддів, під час якого мають обрати 6 нових членів ВРП та оновити цей орган на третину.

“Чорний список” недоброчесних, чиї фото будуть виставлені, активісти презентували минулого тижня та наголосили, що кожен третій із 44 кандидатів у Вищу раду правосуддя має сумнівну репутацію.

Зокрема у “чорному списку” Руху ЧЕСНО судді, що виносили сумнівні рішення не на користь держави, допомагали суддям-порушникам зберігати свої посади, судді, які живуть не за доходами, приховують статки членів сім’ї та мають зв’язки із оточенням екс-президента та служителі Феміди, які не знають права.

14-15 березня у Жовтневому палаці відбуватиметься З’їзд суддів, на який з’їдуться понад 300 делегатів з усієї України. Ключовим питанням на порядку денному З’їзду обрання представників у Вищу раду правосуддя. Громадськість під час акції закличе делегатів дати шанс оновити ключовий орган у питаннях суддівської кар’єри та не обирати кандидатів, представлених на “алеї недоброчесних”.

Контактна особа для акредитації

Лілія Дроздик , (068) 205 83 34, lilya.drozdyk@gmail.com