Акція “Страусиний парад”

У понеділок, 15 травня о 10:30, на площі перед Верховною Радою України (площа Конституції) відбудеться акція “Страусиний парад”. 

Перед початком погоджувальної ради Парламенту активісти Реанімаційного Пакету Реформ та Громадського руху ЧЕСНО покажуть персональних страусів кожного політика, який затягує процес оновлення Центральної виборчої комісії, ховаючи голову в пісок.

Станом на сьогодні, 13 із 15 членів ЦВК прострочили свої повноваження та не можуть забезпечувати діяльність головного виконавчого органу в виборчій сфері. У 11 із них термін повноважень повинен був закінчитися ще в 2014 році.

Невідкладний перезапуск ЦВК – основна умова збереження довіри до інституту виборів в Україні та перший крок до проведення виборчої реформи, що є важливим пунктом Коаліційної угоди, а також однією з основних передвиборчих обіцянок Президента.

Під час акції відбудеться брифінг за участі:

До участі у брифінгу запрошені голови парламентських фракцій: Олег Березюк, Юрій Бойко, Максим Бурбак, Артур Герасимов та Юлія Тимошенко.

Організатори очікують пояснень причин затягування оновлення Центральної виборчої комісії та позицій фракцій з подальших дій в цьому напрямку.

Додаткова інформація: Микола Виговський, 063 975 73 05