Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Судова реформа > Акція під Адміністрацією Президента “Валентина Сімоненко: до Верховного Суду from Russia with Love”

Акція під Адміністрацією Президента “Валентина Сімоненко: до Верховного Суду from Russia with Love”

Експерти РПР і активісти влаштують під Адміністрацією Президента акцію:  

“Валентина Сімоненко: до Верховного Суду from Russia with Love”

Шановні журналісти, запрошуємо вас на акцію Реанімаційного Пакету Реформ, яка відбудеться 2 лютого о 10:00 біля входу до Адміністрації Президента з боку вул. Лютеранська.

Зміст акції: Учасники покажуть журналістам як кандидатка на посаду судді Верховного Суду Валентина Сімоненко, голова Ради суддів, яка має негативний висновок Громадської ради доброчесності та співпрацює з окупаційною владою в Криму, успішно подолала конкурсний відбір та зупинилася в одному кроці від крісла судді нового Верховного суду.

Акція відбудеться 2 лютого о 10:00 біля входу до Адміністрації Президента з боку вул. Лютеранська.

Довідка: Попри факти недоброчесності, на які вказала у своєму висновку Громадська рада доброчесності, і ВККС, і ВРП дали Валентині Сімоненко зелене світло. Від крісла судді Верховного Суду її відділяє лише підпис під Указом Президента.

Члени Громадської ради доброчесності виявили нові кричущі факти, які свідчать про співпрацю Валентини Сімоненко з окупаційною владою в Криму, та озвучать їх під час акції.

Спікери:

Михайло Жернаков, директор Фундації DEJURE, член Ради Реанімаційного Пакету Реформ

Наталка Соколенко, членкиня Громадської ради доброчесності

Роман Маселко, член Громадської ради доброчесності, член Автомайдану

Додаткова інформація:

Інна Неродик, PR-менеджер РПР

096 1197337