Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Судова реформа > Акція “Одіозна суддя Верховного Суду “під ялинку”

Акція “Одіозна суддя Верховного Суду “під ялинку”

28 грудня о 10:00 в приміщенні Вищої Ради Правосуддя, за адресою вул. Студентська, буд. 12-а, відбудеться акція “Одіозна суддя Верховного Суду “під ялинку”, під час якої активісти вимагатимуть від ВРП відхилити кандидатуру Валентини Сімоненко до нового Верховного Суду.

Активісти РПР, ЧЕСНО. Фільтруй суд!, Автомайдану та DEJURE принесуть до ВРП новорічну ялинку, яка символізуватиме намагання Вищої ради правосуддя “під ялинку” затвердити одіозну кандидатку суддею Верховного Суду.

Саме в цей день відбуватиметься засідання ВРП, на якому розглядатимуть кандидатуру голови ради суддів Валентини Сімоненко на призначення суддею нового Верховного Суду.

Валентина Сімоненко отримала негативний висновок від Громадської ради доброчесності. Зазначалося, що вона не задекларувала корпоративні права свого чоловіка, має родинні зв’язки з тимчасово окупованими територіями України, а на посаді голови Ради суддів активно протидіяла судовій реформі.

Зокрема, Валентина Сімоненко неодноразово прикривала голів судів, які здійснювали тиск на інших суддів, а також активно захищала “суддів Майдану”. Обрання ж її суддею нового Верховного Суду вкотре дискредитує оновлення цього органу. Розгляд кандидатури Валентини Сімоненко вже двічі переносився Вищою радою правосуддя, а тепер призначений просто перед новорічними святами. Тож існують закономірні побоювання, що це спеціально сплановано для призначення суддею Валентини Сімоненко.

Акредитація ЗМІ на засідання ВРП проводиться за телефоном (044) 481-06-36