Акція “Невідкладна медична реформа”

4 жовтня о 9:30 під будинком Верховної Ради (вул. Михайла Грушевського, 5,) відбудеться акція «Невідкладна медична реформа». Активісти вимагатимуть від депутатів ухвалення ключових законопроектів, які необхідні для медичної реформи.

Під час акції лікар-педіатр у буквальному сенсі зубами протягне вагу понад 2 тони, що символізує найважчі законопроекти останніх років. Вимагати негайного винесення законопроектів на розгляд разом із ним будуть громадські активісти, лікарі та пацієнти.

Законопроекти №№ 6327, 6604, якими передбачено реформування української медицини, виявилися непідйомними для депутатів і намертво застрягли у Верховній Раді.  Відкладати голосування за медичну реформу далі не можна. Якщо найближчими сесійними тижнями Парламент не ухвалить необхідні законопроекти, то почати впроваджувати медичну реформу із січня 2018 року буде неможливо, адже залишиться надто мало часу для її погодження у Державному бюджеті на 2018 рік. Нагадаємо, що медреформа мала бути проголосована ще до початку літніх канікул у Верховній Раді, проте голосування було перенесено на осінь.

Під час акції відбудеться короткий прес-брифінг, у якому візьмуть участь:

Ольга Стефанишина, виконавчий директор БФ “Пацієнти України”, експерт Реанімаційного Пакету Реформ

Ірина Литовченко, співзасновник БФ «Таблеточки»

Євген Гончар, сімейний лікар

Тимофій Бадіков, член правління ГО «Батьки за вакцинацію»

І той самий лікар-педіатр

Додаткова інформація:

+380959346241

Olga.p@patients.org.ua

Контактна особа: Ольга Пришко