Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Судова реформа > Акція “Доброчесність у смітник?”

Акція “Доброчесність у смітник?”

Шановні журналісти!

 7 грудня, о 13:45 активісти Реанімаційного Пакету Реформ та Всеукраїнського об’єднання «Автомайдан» проведуть акцію «Доброчесність у смітник?», яка відбудеться біля будівлі Комітетів Верховної Ради України (вул. Садова, 3А).

 Громадські організації вимагають надати Громадській раді доброчесності реальні правові механізми для виконання її функцій, включивши відповідні положення в законопроект “Про Вищу раду правосуддя”.

На акції учасники продемонструють, як Вища рада правосуддя ігнорує висновки Громадської ради доброчесності. Під час перформансу троє “відомих скандальних суддів – Чаус, Санін та Ємельянов” – подадуть свої заявки на конкурс до Верховного Суду. Не зважаючи на те, що ГРД надає висновки про невідповідність кандидатів, імпровізована Вища рада правосуддя призначить їх у відповідності до законопроекту про ВРП, який в цей час розглядатиме профільний комітет.

Після акції відбудеться засідання Комітету ВР з питань правової політики та  правосуддя, за адресою: вул. Садова, 3а, у кімнаті 536. Вхід для журналістів за картками акредитації.

Комітет має шанс погодити внесення змін у законопроект «Про Вищу раду правосуддя», якими передбачити, що висновки Громадської ради доброчесності мають юридичну силу і повинні враховуватись при доборі суддів на почади. Чинні правові норми дозволяють повністю ігнорувати висновки ГРД.

Під час акції також відбудеться прес-брифінг в якому візьмуть участь:

За додатковою інформацією звертайтесь:

Катерина,  Автомайдан

093 253 62 63