Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа системи охорони здоров'я > АКЦІЯ “ДІТИ ПАРЯ́ТЬ – ПАРЛАМЕНТ НЕ ПА́РИТЬСЯ”

АКЦІЯ “ДІТИ ПАРЯ́ТЬ – ПАРЛАМЕНТ НЕ ПА́РИТЬСЯ”

14 травня о 10:30 під Верховною Радою України розпочнеться акція народних депутатів, коаліції “За вільну від тютюнового диму Україну” та Реанімаційного Пакету Реформ. Учасники закличуть голів фракцій ВРУ підтримати внесення у порядок денний антитютюнових законопроектів №2820 та №4030а. Під час акції активісти принесуть великий макет е-сигарети, котра випускатиме кольоровий дим.

Це вже третя акція з вимогою розглянути антитютюнові законопроекти в рамках Марафону подій до Всесвітнього дня без тютюну, який щороку відзначається 31 травня.

Учасники звернуть увагу на те, що майже кожен п’ятий підліток в Україні курить електронні сигарети. Такий високий рівень поширеності куріння е-сигарет серед підлітків є наслідком того, що відсутні будь-які законодавчі вікові обмеження щодо реалізації цих нових пристроїв. І водночас це є серйозною загрозою для здоров’я молодого покоління, адже в Україні немає державного контролю за вмістом та маркуванням електронних сигарет.

Саме тому на законодавчому рівні необхідно заборонити продаж е-сигарет неповнолітнім, встановити чіткі правила до маркування та вмісту е-сигарет і заправних рідин, заборонити рекламу цих пристроїв для куріння.

Спікери:

Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 18/2.

Для контактної інформації: +38 (063) 261 74 05, (044) 234 93 20, oksana@center-life.org.