Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Охорона довкілля > Акція “ДЕПУТАТЕ, НЕ СТАНЬ “ЕКОЛОГІЧНИМ ЛИХОМ!”

Акція “ДЕПУТАТЕ, НЕ СТАНЬ “ЕКОЛОГІЧНИМ ЛИХОМ!”

Запрошуємо Вас на акцію «ДЕПУТАТЕ, НЕ СТАНЬ «ЕКОЛОГІЧНИМ ЛИХОМ!», яка відбудеться 23 травня 2017 року о 9:30  біля Верховної Ради України.

23 травня народні депутати повторно розглянуть проекти законів № 2009а-д “Про оцінку впливу на довкілля” та № 6106 “Про стратегічну екологічну оцінку”. Після ухвалення в цілому в жовтні минулого року, ці законопроекти були повернуті Президентом в парламент та доопрацьовані профільним комітетом.

Активісти вимагають від народних депутатів, врешті-врешт, ухвалити названі законопроекти, які запроваджують європейські підходи до процедури екологічної оцінки при плануванні господарської діяльності та сталого розвитку територій, із забезпеченням участі громадськості.

Зміст акції: на площі перед Верховною Радою буде облаштована карта України з наймасштабнішими екологічними лихами, які можна подолати, запровадивши європейські стандарти оцінки впливу на довкілля:

В акції візьмуть участь активісти громадських організацій та представники місцевих громад, яким доводиться боротися із забруднювачами довкілля поруч зі своїми домівками та захищати своє право на чисте довкілля.

Під час акції відбудеться прес-брифінг до участі в якому запрошені експерти з питань довкілля, представники місцевих громад та народні депутати.

Дата та місце проведення акції: 23 травня о 9:30 на площі Конституції біля будівлі Верховної Ради (вул. Грушевського, 5).

Контактна особа: Богдан Яцун, (093) 057 40 76, b.yatsun@gmail.com

Організатори: Група Охорона довкілля коаліції “Реанімаційний Пакет Реформ”, ГО “Екологія-Право-Людина”.