Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа системи охорони здоров'я > Акція “Бездіяльність парламенту заганяє дітей у пастку нікотинової залежності”

Акція “Бездіяльність парламенту заганяє дітей у пастку нікотинової залежності”

2 квітня о 10:30 під Верховною Радою України розпочнеться акція ГО “Життя”, коаліції “За вільну від тютюнового диму Україну” та Реанімаційного пакету реформ. Учасники закличуть керівництво ВРУ поставити у порядок денний антитютюнові законопроекти №2820 та №4030а напередодні Всесвітнього дня здоров’я.

Під час акції встановлять інсталяцію із сітей та фотографій дітей, котрі вже потрапити до пастки нікотинової залежності.

Учасники звернуть увагу на те, що тютюнова індустрія системно використовує вітрини магазинів для стимулювання продажу сигарет дітям. А до самих тютюнових виробів додають ароматизатори і пакують їх у яскраві упаковки. Це сприяє доступності сигарет та спонукає дітей починати курити.

Тема захисту дітей та молоді від тютюну є надзвичайно важливою, адже в Україні кожен восьмий підліток курить, а  понад 230 людей щодня помирають від раку легень чи інших хвороб, що спричинені курінням.

Спікери:

Акція відбудеться за адресою м. Київ, вул. Грушевського, 5. 

Для контактної інформації: +38 (063) 261 74 05, (044) 234 93 20, oksana@center-life.org.

Підписуйтеся також на наш канал у Telegram, щоб не пропустити актуальні новини та події