Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Антикорупційна реформа > ACREC оголошує конкурс на участь у комплексній навчальній програмі “Інструментарій антикорупційного активіста”

ACREC оголошує конкурс на участь у комплексній навчальній програмі “Інструментарій антикорупційного активіста”

Міждисциплінарний науково-освітній центр протидії корупції /ACREC/ оголошує конкурс на участь у комплексній навчальній програмі «Інструментарій антикорупційного активіста». Програма передбачає модульне навчання, з елементами менторства, teambuilding та networking для активістів зі Східних областей України.

Учасники отримують практичні знання та навички: щодо застосування нового антикорупційного законодавства; як виявляти корупційні ризики; як шукати та збирати інформацію в базах даних; як виявляти конфлікт інтересів і коли конфлікт інтересів стає корупційним правопорушенням; як ефективно застосовувати антикорупційні інструменти; як протидіяти корупції в сфері державних закупівель; який захист мають викривачі; як розробити структурований, логічно побудований аналітичний документ; як планувати, організовувати та ефективно проводити адвокацію; які адвокасі інструменти й коли краще застосовувати та ін.

Місце проведення: м. Харків

Час проведення 3-х навчальних модулів: 24-25 березня, 26-27 травня, 14-15 липня 2018 р.

Для участі у конкурсному відборі необхідно: заповнити форму, а також надіслати мотиваційний лист (300-500 слів) або відео (тривалість: до 3 хв., MPEG-4) на ел. адресу acrec.kma@gmail.com

Кінцевий термін подання заявок: 10 лютого 2018, 23:59 (Київський час).

Про результати відбору організатори повідомлять кандидатам: 15 лютого 2018 р.

Детальніше: acrec.org.ua

Навчальна програма “Інструментарій антикорупційного активіста» реалізується в рамках проекту “Програма сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст навчальної програми є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.