Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Судова реформа > Мирові судді: що, як, для чого

Мирові судді: що, як, для чого

На державному рівні досі немає конкретного бачення, як би мав функціонувати мировий суд в Україні, і чи взагалі виправдане його запровадження. Дискусії про це тривають вже понад 15 років. Тому ми запрошуємо всіх активних громадян, правників, представників громадських організацій та судової влади долучитися до публічного обговорення!

Дата: 25 травня 2023 року

Час: з 11:00 до 13:00

Місце: на платформі ZOOM

Зареєструватися можна за посиланням: https://bit.ly/myrovyi_sud

Мета зустрічі: презентація та обговорення впровадження інституту мирових судів в Україні, та отримання пропозицій громадян щодо її змісту. Результати обговорення буде включено до аналітичного звіту щодо стану та перспектив впровадження мирових судів в Україні.

Питання до обговорення:

За результатами проведення публічного обговорення буде підготовлено аналітичний звіт щодо стану та перспектив впровадження інституту мирових судів в Україні. Учасникам також буде запропоновано заповнити фідбек форму щодо їх бачення майбутнього мирових судів на сайті uareforms.org.

Важливо розпочати обговорення цієї теми вже зараз, щоб узгодити позицію суспільства щодо майбутнього функціонування мирових судів в Україні та створити можливості для імплементації необхідного законодавства після перемоги.

Захід проводять: Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ – РПР разом з Центр політико-правових реформ та ВІ «Активна Громада» від Інституту «Республіка» за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Відповідальна та підзвітна політика в Україні» (U-RAP), що реалізується Національним Демократичним Інститутом. Думки, висловлені під час заходу, належать авторам та учасникам і не обов’язково відображають погляди USAID.