Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Регіональне обговорення реформ: на шляху до Вільнюса (Одеса)

Регіональне обговорення реформ: на шляху до Вільнюса (Одеса)

Коаліція Реанімаційний Пакет Реформ організовує “РЕГІОНАЛЬНЕ ОБГОВОРЕННЯ РЕФОРМ: НА ШЛЯХУ ДО ВІЛЬНЮСА”, яке відбудеться 12 березня 2020 року з 10:30 до 15:00 в Одесі.

Метою заходу є обговорення впровадження реформ і пріоритетів змін на регіональному рівні та формування пропозицій громадянського суспільства до Ukraine Reform Conference 2020.

Предметом обговорення будуть Галузеві аналітичні брифи з питань реформ в Україні, підготовлені експертами громадянського суспільства.

Програма обговорення в Одесі включає обговорення реформи охорони здоров’я та антикорупційної реформи в регіоні.

“Регіональне обговорення” організовується у рамках  підготовки до Ukraine Reform Conference (URC), яка є ключовою щорічною міжнародною подією, присвяченою експертному обговоренню прогресу реформ в Україні. В липні 2020 року URC відбудеться у Вільнюсі, Литовська Республіка.

До участі в обговоренні запрошені регіональні політики, представники територіальних органів державної влади та місцевого самоврядування, профільні експерти громадянського суспільства.

Чекаємо на учасників з Одеської, Миколаївської та Херсонської областей!

Попередня програма “Регіонального обговорення” доступна за посиланням

Реєстрація для участі у обговоренні до 08 березня (включно) за посиланням

Підтвердження відібраним учасникам з інформацією щодо місця проведення заходу буде надіслано 09 березня 2020 року до 18:00.

Контактна особа: Олександр Мельник, Регіональний менеджер Коаліції РПР, e-mail: melnyk.oleksandr.s@gmail.com, тел. 098 743 39 00. 

“Регіональне обговорення реформ: на шляху до Вільнюса” організовується Коаліцією РПР у партнерстві з Посольством Литовської Республіки в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ Литовської Республіки.