Реанімаційний Пакет Реформ > Анонси > Реформа органів правопорядку > 27 жовтня прес-сніданок: Кому загрожує Державне бюро розслідувань

27 жовтня прес-сніданок: Кому загрожує Державне бюро розслідувань

«Реанімаційний Пакет Реформ» та «Детектор медіа» запрошують журналістів всіх видів ЗМІ долучитися до публічної дискусії :

Кому загрожує Державне бюро розслідувань своєю ефективною роботою? Яке місце Бюро в реформуванні правоохоронних органів країни?

27 жовтня, м Київ.

Початок реєстрації з 10:00.

Основна частина з 10:30 до 11:30.

Державне бюро розслідувань – новий правоохоронний орган, покликаний подолати безкарність силовиків, зокрема, у справах про катування та жорстоке поводження з затриманими.

Багаторічна практика розслідування скарги на міліціонера його ж колегою по кабінету призвела до вседозволеності, а зрештою – до цілої низки трагічних випадків (справа Ігоря Індила, вбивство у Врадіїївці тощо).

Створення незалежного органу розслідування злочинів, вчинених правоохоронцями – багаторічна вимога правозахисників та міжнародних партнерів України – нарешті має шанс бути виконаною. В листопаді 2015 року парламент ухвалив закон про ДБР, вже понад півроку працює конкурсна комісія по відбору керівника Бюро.

Які ще важливі функції виконуватиме ДБР та як воно пов’язане з реформуванням прокуратури?

Чому важливо забезпечити прозорий конкурс на посади в Бюро?

Що може завадити створенню ДБР та хто зацікавлений в затягуванні процесу?

Більш детально про це та інше розкажуть спікери під час прес-сніданку.

Спікери:

Олександр Банчук, експерт Центру політико-правових реформ, головний експерт групи з реформування органів правопорядку РПР;

Віктор Чумак, народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції;

Денис Монастирський, член конкурсної комісії по відбору керівника Державного бюро розслідувань.

Зареєструватись для участі в прес-сніданку можна заповнивши реєстраційну форму до 26  жовтня 2016 року.  Кількість учасників обмежена.

Після підтвердження реєстрації, Вам буде надіслано запрошення з адресою місця зустрічі.