Реанімаційний Пакет Реформ > Порядки денні > Огляд тижня > Пленарне засідання 10-13 травня 2016 року
Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Тижневий огляд розгляду пріоритетів РПР
Пленарне засідання 10-13 травня 2016 року
Прийнято в цілому
Проект Закону про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони

Прийняття цього Закону забезпечить у достатньо стислі строки здійснювати закупівлю товарів, робіт і послуг для потреб оборони та знизити рівень корупції за рахунок проведення прозорих і відкритих процедур закупівель.

Направлено на доопрацювання
Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення відкритості та доступу до інформації про діяльність Верховної Ради України, її комітетів та народних депутатів України

Підвищення суспільної довіри до законодавчого органу країни. Завданнями законопроекту є забезпечення належного рівня прозорості і відкритості в діяльності парламенту, його органів та народних депутатів України, розкриття суспільно важливої інформації та посилення механізмів забезпечення доброчесності і запобігання корупції в діяльності парламенту.

Проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення державного контролю за дотриманням права на доступ до публічної інформації, захист персональних даних та звернення громадян

Завданням проекту є вдосконалення положень Кодексу України про адміністративні правопорушення, що регулюють повноваження Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у сфері захисту права на доступ до інформації та на захист персональних даних, а також процедуру притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення у цій сфері.

Не встигли розглянути
Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення" (щодо порядку приєднання ДП "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм")

Законопроект підготовлений з метою усунення перешкод у створенні суспільного мовлення шляхом зміни порядку приєднання ДП “Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм”

Не встигли розглянути
Проект Закону про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів

Визначення основ організації та діяльності з примусового виконання судових рішень і рішень інших органів державними виконавцями органів державної виконавчої служби та приватними виконавцями, їх завдань та правового статусу.

Не встигли розглянути
Проект Закону про виконавче провадження

Визначає умови і порядок виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб), що відповідно до закону підлягають примусовому виконанню в разі невиконання їх у добровільному порядку.

Не встигли розглянути
Проект Закону про оцінку впливу на довкілля

Впровадження європейських стандартів екологічної оцінки, а саме, встановлення чітких та прозорих процедур екологічної оцінки при плануванні господарської діяльності, із забезпеченням участі громадськості та врахуванням існуючих та потенційних екологічних проблем, у тому числі пов’язаних зі здоров’ям населення. Законопроект спрямований на виконання міжнародних зобов’язань України, передбачених Угодою про асоціацію з ЄС та міжнародними угодами в рамках ЄЕК ООН у сфері охорони довкілля – Оргуська Конвенція, Конвенція Еспо та Протокол про стратегічну екологічну оцінку.

Проект Закону про органи самоорганізації населення

Метою прийняття Закону є суттєве покращення існуючої ситуації у сфері регламентації правового статусу органів самоорганізації населення як однієї із форм локальної демократії і створення умов для безпосередньої участі членів територіальних громад у вирішенні питань місцевого значення. Це дозволить членам територіальних громад брати більш активну участь у здійсненні місцевого самоврядування та посилить їхню відповідальність за стан справ у територіальній громаді.

Депутати не розглянули законопроекти

Станом на 13 травня 2016 року Парламент прийняв 82 закон із запропонованих та підтриманих експертами платформи Реанімаційний Пакетом Реформ з них 65 у 8 скликанні Верховної Ради України