
Депутати не розглянули законопроекти
Станом на 13 травня 2016 року Парламент прийняв 84 закон із запропонованих та підтриманих експертами платформи Реанімаційний Пакетом Реформ з них 67 у 8 скликанні Верховної Ради України
Законопроект підготовлений з метою усунення перешкод у створенні суспільного мовлення шляхом зміни порядку приєднання ДП “Українська студія телевізійних фільмів “Укртелефільм”
Удосконалення питання стосовно судового захисту іноземців та осіб без громадянства, урегулювання окремих питань, пов’язаних з протидією нелегальній міграції, а також для удосконалення нормативно-правової бази з питань ефективного управління міграцією
Звільнити благодійні текстові повідомлення від оподаткування, що забезпечить перерахування на благодійність всієї заявленої абонентом суми і надасть можливість операторові телекомунікацій компенсувати податки, що були сплачені в момент отримання ним передплати від абонента.
Удосконалення законодавства України у питаннях впровадження інтегрованих підходів в управління водними ресурсами відповідно до вимог Водної Рамкової Директиви ЄС
Впровадження європейських стандартів екологічної оцінки, а саме, встановлення чітких та прозорих процедур екологічної оцінки при плануванні господарської діяльності, із забезпеченням участі громадськості та врахуванням існуючих та потенційних екологічних проблем, у тому числі пов’язаних зі здоров’ям населення. Законопроект спрямований на виконання міжнародних зобов’язань України, передбачених Угодою про асоціацію з ЄС та міжнародними угодами в рамках ЄЕК ООН у сфері охорони довкілля – Оргуська Конвенція, Конвенція Еспо та Протокол про стратегічну екологічну оцінку.
Визначає порядок формування, правовий статус та організацію діяльності Комісії, як державного колегіального органу, а також чіткі межі компетенції НКРЕКП та повноваження необхідні для реалізації покладених на неї завдань у відповідності до стандартів, які діють в ЄС. Законопроект має містити норму про повну ротацію членів Комісії.
Метою цього проекту Закону України є запровадження на національному рівні тимчасового механізму перегляду вироків у кримінальних справах, в яких особи були засуджені без належної доказової бази за тяжкі та особливо тяжкі злочини на підставі Кримінально-процесуального кодексу України від 28 грудня 1960 року і досі відбувають покарання, – для забезпечення таким особам права на правосудний вирок та відновлення їхніх прав.
Законопроект розроблено з метою вдосконалення чинного кримінального законодавства шляхом припинення масових зловживань адміністрацією установ виконання покарань положеннями статті 391 Кримінального кодексу України та практики необґрунтованої кримінальної репресії засуджених, приведення роботи національної пенітенціарної системи у відповідність стандартам Ради Європи та вимогам демократичного співтовариства.
Визначення основ організації та діяльності з примусового виконання судових рішень і рішень інших органів державними виконавцями органів державної виконавчої служби та приватними виконавцями, їх завдань та правового статусу.
Визначає умови і порядок виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб), що відповідно до закону підлягають примусовому виконанню в разі невиконання їх у добровільному порядку.
Депутати не розглянули законопроекти
Станом на 13 травня 2016 року Парламент прийняв 84 закон із запропонованих та підтриманих експертами платформи Реанімаційний Пакетом Реформ з них 67 у 8 скликанні Верховної Ради України