Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Пропозиції РПР до порядку денного
Пленарне засідання парламенту 9 липня – 12 липня 2019 року

Створення єдиної уніфікованої правової основи для підготовки і проведення виборів в Україні відповідно до Конституції України та рекомендацій міжнародних організацій.

Метою зазначеного законопроекту є забезпечення системного оновлення Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», зокрема щодо: – врегулювання статусу службовців місцевого самоврядування та виборних посадових осіб місцевого самоврядування; – забезпечення політичної нейтральності службовців місцевого самоврядування; – адаптації основ служби в органах місцевого самоврядування до концептуальних підходів, закладених Законом України «Про державну службу”.

Розширення прав громадських об’єднань правом на захист інтересів її членів, членів територіальної громади у судах. Вирішення проблемних питань щодо статусу місцевих осередків ГО Встановлення єдиного та вичерпного переліку документів для реєстрації ГО Реєстрація ГО на підставі модельного статуту Скорочення термінів реєстрації протягом 24 годин без права подовження терміну розгляду Скасування адміністративного збору за вчинення реєстраційних дій для ГО без статусу юридичної особи Символіка ГО включається до об’єктів інтелектуальної власності – є механізм її захисту від незаконного використання

Законопроект визначає основні засади адміністративно-територіального устрою України, порядку утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних одиниць. Удосконалює процедури у питаннях адміністративно-територіального устрою та є ключовим у впровадженні реформи місцевого самоврядування.

Законопроект має на меті, зокрема: виконання міжнародних зобов’язань України, визначених в Угоді про асоціацію з ЄС (імплементація 4-ої Директиви ЄС проти відмивання коштів) та співпраці з НАТО; виконання умов для отримання 2-го траншу макрофінансової допомоги ЄС (500 млн євро), обов’язковий критерій-строк-лютий 2019 р.; виконання умов Меморандуму про економічну і фінансову політику з МФВ. Строк – березень 2019 р.

Приведення законодавчих актів у відповідність із Законом «Про державну службу».  Передбачено уніфікувати підходи до державної служби в усіх органах державної влади і відповідно вносяться зміни до бл. 30-ти законів України.

Забезпечить підвищення ефективності державної регуляторної політики, спрямованої на створення дієвого механізму державного регулювання та нагляду, зниження витрат діяльності фінансових установ, спричинених надлишковим та неефективним державним регулюванням, забезпечення конкуренції на фінансовому ринку, запобігання діяльності недобросовісних компаній.

Прийняти за основу
Законопроект дозволить НАЗК отримати прямий автоматизований доступ до реєстрів та баз даних, які необхідні для здійснення автоматизованої перевірки відомостей, вказаних у електронних деклараціях. Законопроект спрямований на підвищення ефективності роботи НАЗК.