Реанімаційний Пакет Реформ > Порядки денні > Порядок денний > Пленарне засідання парламенту 20-23 листопада 2018 року
Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Пропозиції РПР до порядку денного
Пленарне засідання парламенту 20-23 листопада 2018 року
Прийняти за основу

Законопроект запроваджує систему реєстрації та ідентифікації для домашніх тварин, а також для диких тварин, які утримуються у неволі, з метою забезпечення відповідального поводження з ними, та деталізує компетенції органів державної влади та місцевого самоврядування щодо питань, пов’язаних із захистом тварин.

Метою законопроекту є надання права недержавним пенсійним фондам, які мають статус неприбуткових організацій, бути включеними (не виключеними) в Реєстр неприбуткових установ та організацій без внесення змін до їх статутів.

Метою законопроекту є забезпечення високого рівня захисту здоров’я людини, особливо дітей та молоді, а також виконання зобов’язань України відповідно до Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну (РКБТ). Завданням законопроекту є удосконалення положень законів, які забороняють вживання тютюнових виробів у громадських місцях, рекламу і стимулювання куріння та посилення відповідальності за такі правопорушення.

Прийняти за основу

Передбачає запровадити обов’язковий механізм спрощених закупівель на допорогових закупівлях для закупівель вартістю від 50 000 грн, уточнюються положення Закону у частині оскарження процедур закупівель; надання можливості усунення неточностей у документації учасників процедур закупівель; уточнення положень щодо укладення рамкових угод.

Забезпечить підвищення ефективності державної регуляторної політики, спрямованої на створення дієвого механізму державного регулювання та нагляду, зниження витрат діяльності фінансових установ, спричинених надлишковим та неефективним державним регулюванням, забезпечення конкуренції на фінансовому ринку, запобігання діяльності недобросовісних компаній.

Прийняти в цілому

Запровадження на законодавчому рівні в Україні інституту бізнес-омбудсмена в якості посередника, незалежної, третьої особи, що сприяє суб’єктам підприємництва у захисті їх права на підприємницьку діяльність.