Реанімаційний Пакет Реформ > Порядки денні > Порядок денний > Пленарне засідання парламенту 19-22 червня 2018 року
Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Пропозиції РПР до порядку денного
Пленарне засідання парламенту 19-22 червня 2018 року

Пріоритети тижня

  • Ухвалити в цілому Проект Закону №8068 “Про національну безпеку”  з врахуванням пропозицій, які впроваджують стандарти НАТО у сфері оборонного управління та планування, посилюють механізми демократичного цивільного контролю, в тому числі парламентського нагляду за діяльністю розвідувальних органів, позбавляють СБУ невластивих повноважень у сфері протидії корупції.
  • Відправити на доопрацювання профільного комітету альтернативні законопроекти щодо створення нового органу фінансових розслідувань 8157, 8157-1, 8157-2.
  • Призначити новий склад Центральної виборчої комісії із фахових та недискредитованих осіб.
  • Розглянути Проект Закону №2820 щодо охорони здоров’я населення від шкідливого впливу тютюну.
  • Розглянути Проект Закону №7267 щодо впровадження ідентифікації та реєстрації тварин з метою посилення відповідального поводження з ними.
Включити до порядку денного

Передбачає скасування строків позовної власності на вимогу про визнання незаконним акта органу державної влади та органу місцевого самоврядування, яким порушено право власності або інше речове право на природні об’єкти права власності Українського народу та об’єкти, вилучені з обороту або обмежені в обороті.

Законопроект розроблено з метою надання громадськості доступу до повної та об’єктивної інформації щодо платежів суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, на користь отримувачів платежів, створення передумов для суспільно відповідального використання такими суб’єктами корисних копалин загальнодержавного значення.

Прийняти за основу

Законопроект передбачає уточнення складу адміністративних правопорушень за статтею 166-10 КУпАП  і допоможе вирішити проблему системного порушення дозвільного законодавства у сфері господарської діяльності посадовими особами дозвільних органів шляхом розширення кола осіб уповноважених складати адмінпротоколи.

Прийняти в цілому

Отримання одноразової грошової допомоги членами сімей учасників російсько-української війни, які через захворювання, травму, контузію, загинули (померли) після звільнення з військової служби.

Метою законопроекту є надання права недержавним пенсійним фондам, які мають статус неприбуткових організацій, бути включеними (не виключеними) в Реєстр неприбуткових установ та організацій без внесення змін до їх статутів.

Приведення законодавчих актів у відповідність із Законом «Про державну службу».  Передбачено уніфікувати підходи до державної служби в усіх органах державної влади і відповідно вносяться зміни до бл. 30-ти законів України.

Загрози тижня

  • Законопроект #4835-д, який пропонує встановити економічний стимул у вигляду «зеленого тарифу» для спалювання відходів, що не відповідає директивам ЄС у цій сфері.
  • Законопроект #4836, який запроваджує подвійне оподаткування виробників упаковки.
  • Законопроект #4837, який передбачає створення територіальних монополій у сфері поводження з відходами та відбір підрядника на позаконкурсній основі.