Реанімаційний Пакет Реформ > Порядки денні > Порядок денний > Пленарне засідання парламенту 04-07 грудня 2018 року
Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Пропозиції РПР до порядку денного
Пленарне засідання парламенту 04-07 грудня 2018 року

Метою законопроекту є забезпечення високого рівня захисту здоров’я людини, особливо дітей та молоді, а також виконання зобов’язань України відповідно до Рамкової конвенції ВООЗ із боротьби проти тютюну (РКБТ). Завданням законопроекту є удосконалення положень законів, які забороняють вживання тютюнових виробів у громадських місцях, рекламу і стимулювання куріння та посилення відповідальності за такі правопорушення.

Прийняти в цілому

Законопроект передбачає збільшення штрафу за порушення правил користування ременями безпеки та мотошоломами з 3 н.м.д.г. (51 гривня) до 50 н.м.д.г. (850 гривень) та має на меті зменшити смертність та травматизм на дорогах України шляхом збільшення рівня використання ременів безпеки та мотошоломів. Це сприятиме підвищенню безпеки водіїв та пасажирів транспортних засобів, а також збереженню їхнього життя та здоров’я.

Створює правове підґрунтя для запровадження середньострокового бюджетного планування, подальшого розвитку програмно-цільового методу; удосконалює норми, що регулюють відносини, які виникають у процесі виконання бюджетів, звітування про їх виконання, контролю та відповідальності за дотриманням бюджетного законодавства.

Прийняти в цілому

Запровадження на законодавчому рівні в Україні інституту бізнес-омбудсмена в якості посередника, незалежної, третьої особи, що сприяє суб’єктам підприємництва у захисті їх права на підприємницьку діяльність.

Забезпечить підвищення ефективності державної регуляторної політики, спрямованої на створення дієвого механізму державного регулювання та нагляду, зниження витрат діяльності фінансових установ, спричинених надлишковим та неефективним державним регулюванням, забезпечення конкуренції на фінансовому ринку, запобігання діяльності недобросовісних компаній.

Загрози тижня

  • Законопроект #4835-д, який пропонує встановити економічний стимул у вигляду «зеленого тарифу» для спалювання відходів, що не відповідає директивам ЄС у цій сфері.