Реанімаційний Пакет Реформ > Порядки денні > Огляд тижня > Пленарне засідання 4-7 квітня 2017 року
Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Тижневий огляд розгляду пріоритетів РПР
Пленарне засідання 4-7 квітня 2017 року
Проект Закону про енергетичну ефективність будівель

Метою законопроекту є визначення засад діяльності у сфері забезпечення енергетичної ефективності будівель, створення умов для раціонального споживання в них енергетичних ресурсів. Згідно із законопроектом для об’єктів будівництва та існуючих будівель передбачається сертифікація енергетичної ефективності з метою визначення фактичних її показників, проведення оцінки відповідності зазначених показників установленим мінімальним вимогам до енергетичної ефективності будівель.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань охорони здоров'я

Комплексне реформування системи охорони здоров’я України задля створення в Україні мережі державних так комунальних закладів охорони здоров’я з достатнім рівнем самостійності для надання ефективного та своєчасного медичного забезпечення населення. Супровідні законопроекти вносять правки у Податковий та Бюджетний кодекси необхідні для забезпечення реформи.

Направлено на доопрацювання
Проект Закону про ринок електричної енергії України

Законопроект передбачає створення умов для надійного та безпечного постачання електричної енергії споживачам з урахуванням інтересів споживачів, мінімізації витрат на послуги постачання електричної енергії шляхом визначення на законодавчому рівні організаційної структури та принципів функціонування ринку електричної енергії, основних засад та передумов його реформування.

Депутати не розглянули законопроекти

Депутати не розглянули законопроекти:

№6048 Проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо запровадження стандартів Ради Європи для молодіжних центрів і децентралізації роботи з молоддю),

№6011 Проект Закону про антикорупційні суди,

№4526-д Проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з прийняттям Закону України “Про державну службу”.