Реанімаційний Пакет Реформ > Порядки денні > Порядок денний > Пленарне засідання 27 лютого – 2 березня 2018 року
Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Пропозиції РПР до порядку денного
Пленарне засідання 27 лютого – 2 березня 2018 року

Пріоритети тижня

  • Призначити нового Голови Національного Банку України
  • Призначити новий склад Центральної виборчої комісії із фахових та недискредитованих осіб
  • Скасувати електронне декларування для громадських активістів
  • Закликаємо Президента повторно внести законопроект “Про Вищий антикорупційний суд”, привівши його у відповідність до висновку Венеційської комісії в частині забезпечення незалежності антикорупційного судочинства
Прийняти за основу

Законопроект надає можливості залишатися на військовій службі військовослужбовцям, які отримали травми, поранення чи інші ушкодження під час участі в бойових діях; дозвіл на вступ до військових ВНЗ до 30 років; врегулювує окремі питання грошового забезпечення військовослужбовців.

Прийняти за основу

Звільнення з військової служби та виключення з списків особового складу ЗСУ військовослужбовців у зв’язку із їх відсутністю за місцем служби без поважних причин більше, ніж два місяці, що сприятиме швидкому заміщенню військових посад та доукомплектуванню ЗСУ.

Законопроект розроблено з метою надання громадськості доступу до повної та об’єктивної інформації щодо платежів суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у видобувних галузях, на користь отримувачів платежів, створення передумов для суспільно відповідального використання такими суб’єктами корисних копалин загальнодержавного значення.

Законопроект направлений на посилення прав кредиторів, в тому числі банків, у правовідносинах, пов’язаних з іпотекою (порукою та заставою), зокрема на стадії звернення стягнення на майно боржника. Врегульовує прогалини, які використовуються боржниками для уникнення виконання своїх зобов’язань.