Реанімаційний Пакет Реформ > Порядки денні > Огляд тижня > Пленарне засідання 20-23 грудня 2016 року
Зберегти на комп'ютер Зберегти на комп'ютер pdf

Тижневий огляд розгляду пріоритетів РПР
Пленарне засідання 20-23 грудня 2016 року
Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо покращення інвестиційного клімату в Україні)

Законопроект розроблений з метою ліквідувати багатомільярдні корупційні схеми у податковій сфері. Він передбачає механізми, спрямовані на обмеження корупційних можливостей фіскальних органів та створення передумов для посилення сервісної функції Державної фіскальної служби. Законопроект створює можливості для: 1) ліквідації податкової міліції і створення фінансової поліції з підпорядкуванням її Міністерству фінансів України; 2) виявлення схем, що використовуються для перепродажу податкового кредиту з метою ухилення від сплати ПДВ та оптимізації інших податків; 3) ліквідації двох паралельних реєстрів заяв на відшкодування ПДВ та створення єдиного реєстру таких заяв; 4) передачі управління податковими базами Міністерству фінансів, що знизить ризик маніпулювання їх змістом; 5) законодавчого закріплення функціональних можливостей електронного кабінету платника податків.

Депутати не розглянули законопроекти

Депутати не розглянули 5 рекомендованих РПР законопроектів:

№4644 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів.

№4741 Проект Закону про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо сприяння детінізації валютообмінних операцій.

№4772 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільного приєднання територіальних громад).

№4812 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Національного антикорупційного бюро України).

№4038а Проект Закону про захист викривачів і розкриття інформації про шкоду або загрозу суспільним інтересам.